Πώς Να Κρατιέστε Στο Μετρό


Η καλλίγραμμη δεσποινίς της φωτογραφίας μας δείχνει έναν εναλλακτικό τρόπο με τον οποίο μπορείτε να κρατιέστε στο μετρό αλλά και στο λεωφορείο, τραμ κλπ. Αντί να κρατιέστε με το χέρι, μπορείτε να κρατιέστε με τον κώλο… Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη στο μετρό της Αθήνας by the way… 😉

Πώς Να Κρατιέστε Στο Μετρό

Περισσότερες Αστείες Εικόνες

30 σχόλια για το “Πώς Να Κρατιέστε Στο Μετρό”

  1. ΕΥΑ
    Friday 18 December 2009 , 17:04

    Βασικά πρέπει να έχεις και μεγάλο κώλο…

  2. anie.zr
    Saturday 02 January 2009 , 19:43

    ok guys theiko kormi alla an apo mapa einai kolos?pos vgazeis to symperasma oti einai plasma?

  3. giouli
    Saturday 30 January 2010 , 15:47

    esena ti senoiazei???
    zileuoume zileuoume???

  4. nothing
    Friday 12 February 2010 , 22:47

    παιδια ολα τα λευτα δεν ειναι ο κ@λ@ς αλλα ο παππους απο πίσω που κοντευει να καταρευσει απο το θέαμα.

  5. roxi
    Saturday 10 April 2010 , 20:41

    ααα ωραια τωρα καταλαβα πως θα κρατιεμαι.

  6. νατασα
    Friday 02 July 2010 , 18:37

    η θεση που της αξιζει πραγματικα

  7. ioannis
    Monday 26 July 2010 , 19:18

    δεν ξέρω τι λέτε αλλά το κορίτσι είναι ΘΕΑ!!!

  8. Lola
    Saturday 11 September 2010 , 11:34

    oloi oi antres mono ton kolo koitate

  9. kos
    Thursday 30 September 2010 , 16:43

    kai oles oi gynaikes ton ,,,,,koitate!!!!

  10. adreas
    Thursday 05 May 2011 , 01:10

    o theos eihe epneysh,,,

Κάντε ένα σχόλιο για την εικόνα